İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huawei Cep Telefonlarında Bildirim Özelleştirme

Akıllı cep telefonumuz adeta sekreterimiz gibi oldu. Özellikle cep telefonu sosyal medya ile birlikte daha iyi bir sekreter haline geliyor. Sosyal Medyadan gelen bildirimlerle birlikte telefona kaydettiğiniz hatırlatıcı lar bizleri o günkü iş veya özel günler için uyarıyor. Bu makalemizde bildirimler nasıl özelleştirilir bir bakalım.

Varsayılan bildirim hatırlatıcıları hoşunuza gitmiyor mu? Bildirim hatırlatıcılarını özelleştirebilir, böylece bildirimleri istediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Ayarlar menüsünü açın ve Uygulamalar ve bildirimler > Bildirimler ve durum çubuğu bölümüne gidin. Buradan şunları yapabilirsiniz:

  • Bildirimlerin ekranı açmasını etkinleştirmeBildirimler ekranı açar özelliğini etkinleştirin. Cihazınızın ekranı kapalıyken bir bildirim geldiğinde ekran açılacaktır.
  • Bildirim ışığının yanıp sönmesini ayarlamaYanıp sönen bildirim ışığı özelliğini etkinleştirdiğinizde bildirim geldiğinde bildirim ışığı yanıp sönecektir.
  • Durum çubuğunda daha fazla bilgi görüntüleme: Tercihlerinize göre Operatör adını görüntüle ve Veri aktarım hızını görüntüle özelliklerini etkinleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Bildirim yöntemi ayarlayabilir ve Pil yüzdesi özelliğinin görünümünü seçebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.