İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huawei geliştirici seçenekleri nasıl açılır?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonunun kullanım alanı genişledi ve bu yüzden de yeni geliştiricilere ihtiyaç duyuldu. Android işletim sistemi açık kaynaklı kodlarla yazıldığı için isteyen herkes geliştirici olabilir. Tabi ki geliştirici olmanın telefon için iyi ve kötü yanları da bulunuyor. Huawei cep telefonunda geliştirici olmak mümkün olduğu gibi geliştirici modunun açılması bir takım değişiklik, işlem ve özelleştirme yapmaya olanak tanır. Sizde bu işlemlerden dolayı geliştirici seçeneğini açmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Geliştirici seçenekleri, genellikle kullanıcılar tarafından bilgisayar, telefon veya diğer aygıtlarla USB bağlantısı kurmayı sağlamak veya bunu kolay hale getirmek için tercih edilir. Kimi zaman bilgisayar ile kurulmak istenen bağlantıda hata alınması sonucunda geliştirici seçenekleri üzerindne hata ayıklama modunu etkinleştirmek sonuç vermektedir. Bunun yanında OEM açma da bağlantıyı kolaylaştırmaktadır.

Geliştirici seçenekleri nasıl açılır?

Huawei Modellerinde geliştirici seçeneklerinin güvenlik amacı ile herkesin girmesini önlemek için saklanmış durumda. Tabi ki bunu bulmak ve geliştirici seçeneklerini açmak hiç de zor değil.

  • Telefonunuzun menüsünden ayarlar uygulamasına girin.
  • En altta bulunan sistem butonuna tıkladıktan sonra
  • En üstte duran telefon hakkında menüsüne giriş yapın.
  • Menünün içindeki derleme numarası kısmına 3-4 kez üst üste basarsanız geliştirici seçeneği açılacaktır.

Geliştirici seçeneklerini kapatmak için yine aynı yolu izlemeniz yeterli.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.