İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İhtiyaçlarınıza cevap veren telefon

telefondestek.gen.tr ekibi sizler için durmadı; çalıştı, araştırdı ve buldu. ☺ Hem teknolojiyi takip edecek hem büyük para ödemeyecek hem de uzun bir süre idare edecek telefonu buldu. Gelin büyük oranda ihtiyaçlara cevap verecek o telefonu beraber inceleyelim.

SAMSUNG GALAXY J6 

İşte Türkiye şartlarında düzgün kullanım ile sizi uzun süre idare edecek telefon. Aslında kimine göre çok para verilirse telefon iyidir, kimine göre ise düzgün kullanım ile mevcut telefon sizi idare eder. Bize göre ise bütçeden biraz fedakârlık ederek düzgün kullanım ile milyarlar ödemekten sizi kurtaracak telefon Samsung J6. Herkese göre değişen durumda ekibimiz Samsung Galaxy J6’yı öneriyor. Buyurun nedenleri…

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung’un tercih edilen modelleri arasında yer alan J serisi hem teknoloji olarak hem de tercih edilme oranında iyi bir yere sahip. Kullanıcılar ve teknoloji tutkunları J6’yı inceledikleri zaman memnun kalınacağını söylüyor. J6, 5.6 inç ekrana sahip ve HD ekran çözünürlüğü bulunuyor. Çizilmeye dirençli camı ve çerçevesiz tasarımı da telefona şıklık katıyor diyebiliriz. 3 bin amperlik bataryası kullanıcılara 21 saat konuşma süresi, 13 saatlik internet kullanımı ve müzik tutkunları içinde 76 saatlik dinleme imkânı sağlıyor. Burada bir noktaya değinmek gerekiyor. J6’nın bataryasını değiştirme şansınız yok. Bu yüzden J6’yı değişebilen bataryalı telefonlara nazaran daha dikkatli kullanmanız gerekecek. 

Sosyal medya ve fotoğraf paylaşmayı seven kullanıcılar için de Samsung J6, 13 MP kamera çözünürlüğü ve 8 MP ön kamerası bulunuyor. Panaroma çekimden, HDR çekime kadar artık standart teknoloji imkânları yine bu telefonda mevcut. 149.3 mm boyu, 154 gram ağırlığı ile rahat taşınabilen telefon, en çok tercih edilen altın ve siyah renk seçenekleri ile satılıyor.

Teknik özellikleri arasında 8 çekirdek işlemcisi, 3 GB ram, 32 GB hafızanın yanı sıra 256 GB kadar artırılabilir hafıza kartı desteği de yine kullanıcılara sağlanan bir başka imkân. J6, 4.5 G teknolojisi, parmak izi okuyucu gibi imkanların yanına Samsung’un kendi teknolojik ürünlerini de destekleme şansını da koyuyor. 2018 yılında piyasa çıkan ve bu zamana kadar tercih edilen telefonlar arasında yer alması da başarı olarak sayılabilir. 

    Peki, bunca güzel özelliğe sahip bir telefon kaç TL olabilir? Evet, küçük bir araştırma yapıldığı zaman bu telefonun fiyatının 1.349.00 ile 1.529.00 TL arasında olduğu göreceğiz. Aslında telefon Türkiye standartlarında ve sağladığı imkânlara göre fiyatı da iyi bir seviyede. Her kullanıcıya hitap ediyor diyebiliriz.

J6’nın sorunları yok değil. Ancak telefonun kullanıcıları telefonlarından çok da şikayetçi olmadıkları görülüyor. Nitekim dile getirilen şikâyetlerde diğer markalarda yaşanan benzer problemleri içeriyor. İşte J6’nın sorunları;

    -Ön kamerasının kimi zaman kasması,

    -Kulaklık ve şarj aletinden kaynaklı aksaklıklar,

    -Sim kart bölümü arızası, 

-Bazen güncelleme sonrası küçük problemler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.