İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Künye

İMTİAZ SAHİBİ

ALİ ŞAHİN ÜNVER

info@telefondestek.gen.tr

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

ALİ ŞAHİN ÜNER

alisahin@telefondestek.gen.tr

EDİTÖRLER

MUSTAFA KARAKAYA ( m.karakaya@telefondestek.gen.tr

ÖMER ÜNVER               ( omerunver@telefondestek.gen.tr

YUNUS GENÇ                ( yunusgenc@telefondestek.gen.tr

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

RAMAZAN ÜNVER 

 ramazanunver@telefondestek.gen.tr

HUKUK DANIŞMANI

Av. NEZİHA IŞIK

hukuk@telefondestek.gen.tr

REKLAM REZERVASYON

KERİM YAZAĞAN

reklam@telefondestek.gen.tr

YAZILIM/SOFTWARE
WordPress 5.2 mission news yazılımı

DOMAİN SAĞLAYICI
İSİMTESCİL

YER SAĞLAYICI / Kristov Software – Modern Izmir Yazilim & Danismanlik Hizmetleri

Adres: Sofia Parliament, 5th & 6th Floor, Landmark Building, 14 TsarOsvoboditel Blvd., Sofia, 1000, BulgariaTelephone: +359 89 751 86 93

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@telefondestek.gen.tr)

ADRES:
Hamidiye Mah. Bestekar Mustafa Seyran Cad. Kardelen Apt. NO: 18 EREĞLİ / KONYA

TELEFON:
0332 712 02 00

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Telefondestek.gen.tr yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2019 telefondestek.gen.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. telefondestek.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar telefondestek.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the telefondestek.gen.tr. However, sometimes the telefondestek.gen.tr uses third parties to process your information. telefondestek.genn.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the telefondestek.gen.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the telefondestek.gen.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the telefondestek.gen.tr and its services. When you use telefondestek.gen.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the telefondestek.gen.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.telefondestek.gen.tr’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@telefondestek.gen.tr üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.