İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Galaxy S20 Kamera Sorunu Çözüldü mü?

Samsung Galaxy S20, piyasaya kamerası ile bomba gibi bir giriş yaptı. Yalnız satışa sunulan telefonun kamera özelliklerindeki sorunlar bir türkü bitmedi. Satışa sunulmasından itibaren 3 kez güncelleme alan akıllı cihaz bu gün itibari ile yeni bir güncelleme aldı. Peki güncelleme neler getirdi.

Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra için yayınlanan ve yaklaşık olarak 460 MB büyüklüğünde olan bu güncellemenin detayların cihaz stabilitesinin arttırıldığı ve performans iyileştirmelerinin yapıldığı yer alıyor. Ayrıca 1 Mart 2020 Android güvenlik yamaları da sisteme ekleniyor.

Şimdilik Amerika’daki kullanıcılara sunulan bu güncelleme önümüzdeki günlerde Türkiye’ye de gelecek. Güncelleme geldiğinde Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle bölümünden yükleyebilirsiniz.

Samsung gibi dev bir firmanın kamerası ile pazarladığı telefonunda sorunlar yaşaması kabul edilir gibi değil. Düşünsenize iPhone 11 satışa sunulduğunda kamerasında sorunlar yaşanıyor. Aynı klasmanda yarışan bu telefonların testlerden geçip öyle satışa sunulması gerekiyor.

Sinek küçüktür ama mide bulandırır misali, Samsung bu sorunu hızlı bir şekilde çözse de kullanıcılar pek memnun olmayacak gibi görüyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.