İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TELEFON HASTALIKLARI – 6

Telefon hastalıkları yazı dizimizin son telefon markası LG akıllı telefonları. Güney Kore menşeli LG, Genele bakıldığı zaman rahatça ellerde görülebilen ve düzgün kullanıldığı takdirde ucuz fiyata uzun bir dönem sizleri idare edebilecek bir marka. Sizler için, neredeyse herkesin bir dönem kullandığı marka olan LG androidi araştırdık. Buyurun okuyalım…

LG AKILLI TELEFONLARI HATALARI VE ÇÖZÜMLERİ

Aslına bakılırsa telefon markalarının küçük bir bölümünde yaşanan servis sorunu LG’de var gibi görünüyor. Kullanıcıların aslında en çok dile getirdikleri sorun servise gönderdikleri telefonlarına ilişkin yeterli ilginin gösterilmemesi.

LG G4’lerde genel olarak pil ömrünün kısa olması ile dikkat çekerken, LG G5’in batarya açısından daha avantajlı olduğu söylenebilir.

Bütün android telefonlarda yaşanan ekran kendiliğinden gidip gelmesi, güncelleme konusunda yavaş davranılması ve kimi zaman yaşanan ana kart yanması durumu. İşte LG alacak kullanıcıların bu konuları da göz önünde bulundurması gerekiyor. 

LG’nin G serisinin batarya sorunu bulunuyor. Kullanıcılar LG’nin diğer modellerine nazaran G serisinde bataryanın hızlı bitmesi, şarj sorunu yaşanması gibi klasik sorunları fazlaca aktarıyor. Bu sorunun her telefonda bulunuyor ancak siz yine de G serisine bir tık daha dikkat edin.

LG G3 ile ilgili ayrı bir parantez açmak gerekebilir. Çünkü G3’ün kendiliğinden kapanma, ısınma, gecikme şarj-batarya ve aramada oluşan ses gibi sorunları bulunuyor. G3 kullanıcıları da bu sorunları sıklıkla dile getiriyor ancak bu sorunların çözümünü birkaç internet araştırmasıyla çözebilirsiniz. 

LG’nin diğer modellerinde de elbette bir takım sorunlar mevcut ancak kullanıcıların genele bakıldığı zaman G3 ve G4’lerde eleştiriler hayli fazla. 

Bütün sorunların yanı sıra belki de LG’nin en sevilen yönünün resmi internet sitesi aracılığıyla bazı sorunlara ilişkin çözümleri birebir anlatması. Okuyucularımız bu konuda resmi siteyi ziyaret ederse ne demek istenildiğini daha kolay anlayacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.